18 August 2013

Sarandë, plagosen me thikë 3 persona, mister shkaqet

3 persona kanë mbet6ur të plagosur me thikë në qytetin e Sarandës.

Ngjarja u shënua mbrëmjen e së shtunës, në zonën e shëtitores në qytetin bregdetar, ndërkohë që të plagosurit u transportuan menjëherë në spital. Ende nuk dihet identiteti i të plagosurve, ndërkohë që policia po punon për zbardhjen e ngjarjes dhe kapjen e autorëve. Ngjara e rëndë ka alarmuar pushuesit e shumtë të cilët pushonin këtë fundjavë në Sarandë

No comments:

Post a Comment